Truth Hounds

Технології: Wordpress, Elementor

Українська громадська організація, яка займається документуванням і розслідуванням міжнародних злочинів і серйозних порушень прав людини, які були скоєні в контексті збройного конфлікту в Україні та інших постраждалих від конфліктів регіонах Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії.

Fresco #12
by Silpo

Технології: Figma, Readymag

Цей онлайн-випуск присвячено італійській кухні, акцентуючи на її здатності адаптуватися та еволюціонувати.

Одеський національний художній музей

Технології: Figma, Webflow, Shopify

Онлайн-простір Одеського національного художнього музею з інтуїтивно зрозумілим дизайном, що включає віртуальні тури, інтерактивний календар виставок, та безліч інформації про музей та його діяльність.

Miraca

Технології: Webflow

Креативна агенція з Лондона, що спеціалізується на цифровій трансформації бізнесів у різних галузях, включно з електронною комерцією та модою. Вони пропонують різноманітні послуги, такі як брендинг, дизайн користувальницьких інтерфейсів, створення відео та 3D-анімації та інші.

Levi9

Технології: Webflow

Нідерландська ІТ-компанія, названа на честь комети levy9. Вибух від її зіткнення з Юпітером назавжди змінив небо

Museum
for Change

Технології: Figma, Webflow

Cайт Музею Змін, що пропагує культурну спадщину України. Він висвітлює проєкти та ініціативи організації, які спрямовані на збереження культурних цінностей під час криз.

Юридична Сотня

Технології: Figma, Webflow, Wordpress, Elementor

Громадська організація, місія якої –  захист прав людини в контексті військової служби та створення правових механізмів реінтеграції ветеранів.

Cloud Builders

Технології: Webflow, Wordpress, Elementor

Cloud Builders — це хмарна спільнота, де ми говоримо про різні стеки, такі як .NET, Java, Python, архітектура рішень і DevOps.

Хвиляʼ91

Технології: Figma, Webflow

Хвиляʼ91 — благодійний фонд, що забезпечує військо технологіями, виробляє FPV-дрони та проводить заходи для суспільства, щоб зберегти незалежність України

Fabrikkids

Технології: Figma, Shopify

Fabrikkids - український бренд з пошиву дитячого текстилю, який знаходиться в сонячному місті Одеса